خبرهای ویژه

» بانک و بیمه و بورس » پرداخت بالغ بر ۵٧٧ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران درگلستان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۷:۱۳

 کد خبر: 20942
 50 بازدید

پرداخت بالغ بر ۵٧٧ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران درگلستان

حجم تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران در استان گلستان طی ٩ ماه ابتدای سال ٩٦ با محوریت قرار دادن تولید و اشتغال و همچنین کمک به ازدواج جوانان از ٥٧٧ میلیارد ریال گذشت.

به گزارش ایلنا، بخش های مختلف اقتصادی و عمومی استان گلستان طی ٩ ماه منتهی به پایان آذر ماه سال ٩۶ از ٣٨٢۶ فقره تسهیلات این بانک بالغ بر ۵٧٧ میلیارد ریال استفاده کرده اند که وجوه پرداختی به زوج های جوان در قالب وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه و تسهیلات اعطایی رفع موانع تولید، بیشترین سهم را در این زمینه به خود اختصاص داده اند.

بنا براین گزارش، طی ٩ ماه مورد نظر ٣٢٧۶ فقره وام قرض الحسنه ازدواج وتهیه جهیزیه قریب به ٣۴٣ میلیارد ریال به جوانان این استان پرداخت شده که از جایگاه ویژه بانک صادرات ایران در حمایت از سنت حسنه ازدواج حکایت دارد.

در همین حال بانک صادرات ایران از محل مصوبات کارگروه استانی جهت رفع موانع تولید با اعتباری بالغ بر ١١۶ میلیارد ریال به ١١ بنگاه اقتصادی تسهیلات داده که در کمک به تثبیت و ایجاد اشتغال نقش مهمی ایفا کرده است. در این مدت، تسهیلات ٢۵ میلیارد ریالی نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در اختیار ١۴٨ متقاضی در سطح روستا های استان قرار گرفت.

علاوه براین، در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی ١٣٠ نفر از معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی بیش از ١٧ میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی از بانک صادرات ایران دریافت نمودند.

شایان ذکر است، خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران در ٩ ماه اول سال جاری از ١١٢ فقره تسهیلات تسهیلات خرید و ساخت مسکن اقشار ویژه بانک صادرات ایران بالغ بر ٧٢ میلیارد ریال استفاده کردند. طی همین مدت نیز ١۴٩ فقره وام ضروری قریب به ٣ میلیارد ریال در قالب وام قرض الحسنه ضروری درمان و نیازمندان، توسط مدیریت شعب بانک صادرات گلستان در اختیار مردم این استان قرار داده شده است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : بانک و بیمه و بورس
ارسال دیدگاه

تبلیغات