خبرهای ویژه

» اجتماعی » هوای تهران در آخرین روز سال چگونه خواهد بود؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۵:۵۷

 کد خبر: 26641
 51 بازدید

هوای تهران در آخرین روز سال چگونه خواهد بود؟

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم در تهران طی روز جاری خبر داد و گفت: فردا هوای تهران بین هوای سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در نوسان خواهد بود. حسین شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، شرایط کیفی هوای تهران را پیش‌بینی کرد و گفت: وضعیت کیفی […]

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم در تهران طی روز جاری خبر داد و گفت: فردا هوای تهران بین هوای سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در نوسان خواهد بود.

حسین شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، شرایط کیفی هوای تهران را پیش‌بینی کرد و گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی روز جاری (دوشنبه) در شرایط سالم خواهد بود و انتظار می‌رود همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده‌ها تا روز سه‌شنبه، شرایط کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر میانگین شاخص کیفیت هوای شهر تهران ۸۶ و هوای تهران در شرایط سالم است.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ادامه شرایط جوی تهران را پیش‌بینی کرد و گفت: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، برای برخی ساعات روز جاری (دوشنبه) وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه) انتظار می‌رود.

به گفته شهبازی، با برقراری جوی نسبتا آرام در روز سه‌شنبه، تنها برخی ساعات همراه با وزش باد موثر خواهد بود. این شرایط در روز چهارشنبه کمابیش ادامه خواهد داشت و همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر، در برخی ساعات وزش باد شدید (بزرگی بین ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی و جنوب غربی پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان اظهار کرد: دمای تهران طی دو روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی
ارسال دیدگاه

تبلیغات