خبرهای ویژه

» اجتماعی » بودجه ۹۷ شهرداری هفته آینده به شورا ارایه می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۶:۳۰

 کد خبر: 20876
 20 بازدید

شهردار تهران:

بودجه ۹۷ شهرداری هفته آینده به شورا ارایه می‌شود

شهردار تهران سند تحویل و تحول شهرداری تهران را به رییس شورای شهر تهران ارائه کرد و گفت: بودجه ۹۷ شهرداری در هفته آینده تقدیم شورا می‌شود. به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی صبح امروز با حضور در جلسه علنی شورای شهر تهران با ارائه سند تحویل و تحول شهرداری تهران به ریاست شورا گفت: ۵۰ […]

شهردار تهران سند تحویل و تحول شهرداری تهران را به رییس شورای شهر تهران ارائه کرد و گفت: بودجه ۹۷ شهرداری در هفته آینده تقدیم شورا می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی صبح امروز با حضور در جلسه علنی شورای شهر تهران با ارائه سند تحویل و تحول شهرداری تهران به ریاست شورا گفت: ۵۰ هزار نفر ساعت بر روی این سند کار کرده و کار بزرگی انجام شده است.

وی با بیان اینکه خروجی این گزارش در یک سند ۵۰۰ صفحه‌ای تحویل شورای شهر می‌شود، تصریح کرد: این سند همراه با پیوست و آمارها و اسناد پشتیبان است که سند استثنایی را تشکیل داده که برای تجزیه اهل فن در خصوص عملکرد شهرداری در ۱۲ سال اخیر ارائه شده است.

نجفی با بیان اینکه شهرداری تهران در ۱۲ سال اخیر فرصت‌های زیادی را از دست داده که قابل جبران نیست، گفت: مثل منطقه ۲۲ که می‌توانست منطقه پایلوت و نمونه و همچنین کانال هوایی تهران باشد که نشد که متاسفانه این فرصت را از دست دادیم.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی
ارسال دیدگاه

تبلیغات